להפסיק לעשן בקלות

להפסיק לעשן בקלות

כל המעשנים רוצים להמשיך לעשן וכל המעשנים רוצים להפסיק לעשן. המילים "להפסיק לעשן בקלות" אולי מרתיעה חלק מהמעשנים – הרי "כל כך הרבה פעמים ניסינו להפסיק לעשן, כנראה שכל ספר להפסקת עישון המבטיח להפסיק לעשן בקלות לא באמת עושה את העבודה".ישנם היום הרבה מאוד ספרים להפסקת עישון, כל אחד מהספרים מבטיח להפסיק לעשן בקלות ובלי בעיות.

אז מדוע עדיין יש כל כך הרבה מעשנים בעולם?

כמעט כל ספר להפסקת עישון מתייחס לסיגריות כאל התמכרות, מתייחס לקושי להיגמל מעישון. "ההתמכרות" הזו לעישון ולסיגריות מוטעית מיסודה! כמעת כל מעשן נגמל בשלב מסוים בחייו מסיגריות – תסמיני גמילה הם קטנים וכמעט בלתי מורגשים. כמעט כל ספר להפסקת עישון מתעסק התעסקות יתר במחלות ובסכנות הקשות שעישון סיגריות עלול לגרום לגרום למעשנים. עם כל הכאב והצער, הסכנות של העישון ידועות לרובם ככולם של המעשנים, אך ברוב המקרים המעשן הממוצע לא מתייחס לאזהרות ומתעלם מהם תוך כדי הדלקת הסיגריה.

להפסיק לעשן בקלות – זה אפשרי!

הספר להפסקת עישון של אלן קאר – "הדרך הקלה להפסיק לעשן", מכר מעל 7 מיליון עותקים ברחבי העולם. הספר של אלן קאר יראה לכם כי תסמיני הגמילה המפחידים הם זניחים ולא מורגשים, תוך כשבועיים של הפסקת עישון אחוזים גבוהים מהניקוטין בגופכם נפלט. ההתמכרות האמיתית היא לשטיפת המוח שמשרדי הפרסום הרבים מנסים, ובהצלחה מרובה, לעשות לנו תוך כדי קישור של עישון הסיגריות ל"קוליות", "עדינות, ונשיות" ועוד.

להפסיק לעשן בקלות הוא לא סתם עוד סיסמה – הכוונה היא להפסקת עישון אמתית בלי לחשוב כי אתם מפספסים משהו – הרי ברור לכם שאתם לא מפספסים כלום – כל הלא מעשנים חיים את חייהם בלי לפספס את העונג המפוקפק שבעישון, ואין סיבה שדווקא אתם תצטרכו משהו שאחרים לא צריכים בכלל!

כתבות נוספות