הפסקת עישון לבד

אתם מעשנים אבל רוצים להפסיק?

החלטתם שאתם חזקים ונחושים מספיק כדי לעשות את התהליך החשוב והחיובי הזה לבדכם? כל הכבוד וכמובן שהמון בהצלחה!

העישון מהווה התמכרות הן פיזית והן נפשית, כאשר לצד ההתמכרות לניקוטין עצמו אתם גם (ואולי אפילו בעיקר) מכורים להרגל, לכן גמילה מכך מעלה מורכבויות ואתגרים לא פשוטים, במיוחד כאשר עושים את הדרך לבד. זה אפשרי, אך לפי הניסיון והנתונים שלנו במרכז אלן קאר, הפסקת עישון לבד לגמרי לרוב לא מחזיקה מעמד והיא הופכת את הדרך לקשה הרבה יותר.

אפילו אם אתם רוצים ויכולים להפסיק לעשן לבדכם, ובהחלט יכול להיות שאתם יכולים, אנו ממליצים ומציעים לכם לבוא לסדנת גמילה מעישון במרכז אלן קאר כדי שתחילת התהליך שלכם תהיה אופטימאלית וכמה שיותר יעילה – את המשך הדרך כבר באמת תוכלו לעשות לבד ולהעיף את ההרגל הזה מחייכם ולקבל במקומו תחושת חופש אמיתית וכמובן שיפור בריאותכם ואיכות חייכם.

מעניקים לכם תשתית להמשיך לבד ולהצליח

שיטת אלן קאר להפסקת עישון שונה משיטות רבות אחרות ומאמצעים מסחריים שונים לגמילה, אנו כמעט ולא מתרכזים בסיכונים הבריאותיים או בעלויות או בשאר החסרונות של העישון או התמכרויות אחרות, אלא לחלופין מראים ללקוחותינו מדוע הם ממשיכים עם ההרגל וההתמכרות למרות הכרת כל הסיכונים והחסרונות.

דרך כך אנו מסייעים להתוות דרך ומשתתפי הסדנאות בוחרים להפסיק מהמקום הנכון ועם האמצעים הנכונים. כך שמבחינת תהליך של הפסקת עישון לבד ניתן לראות בסדנת גמילה של אלן קאר הנחת התשתית העמוקה והאפקטיבית ביותר לדרך שלכם, תשתית אשר תאפשר לכם באמת ובתמים להמשיך לצעוד לבדכם בדרך נטולת עישון, נטולת מלחמות של כוח רצון ועם הפסקה אמיתית ותמידית.

כמו כל תהליך וכל מבנה, ללא תשתית איכותית וחזקה, כל יתר המרכיבים לא יחזיקו מעמד. כך למשל אי אפשר להיגמל מעישון לחלוטין ולתמיד בעזרת כוח רצון בלבד. זה לא שאתם חלשי אופי או משהו כזה חלילה, המוח האנושי בנוי בצורה כזו וכוח רצון הוא ממש כמו שריר, יש גבול כמה ניתן לאמץ אותו עד שהוא קורס. בדיוק מסיבה זו שיטת אלן קאר בנויה אחרת ומאפשרת גם הפסקת עישון לבד לאחר הקניית וביסוס אותה תשתית חשובה. אנו לא "זורקים" עליכם סיסמאות ריקות ולא מלמדים אתכם ליישם כוח רצון "חזק" יותר אלא ממש מעניקים לכם כלים מעשיים ומוכחים שיביאו אתכם לא לעשן, לא לרצות לעשן ולא להתגעגע לסיגריה.

הפסקת עישון לבד וללא תופעות לוואי לא רצויות

מעשנים רבים אשר ניסו להיגמל מעישון לבדם ואף הצליחו לתקופות זמן מוגבלות, מספרים כי במקום הסיגריות הם התחילו לאכול כמויות אדירות ולכן השמינו, אחרים חשו ריקנות ושעמום, אחרים נהנו פחות מקפה או משתיית אלכוהול ואחרים פשוט לא הרגישו אותו דבר הסיטואציות חברתיות למשל. בשיטת אלן קאר מיישמים טכניקות אחרות ומוכחות לגמילה מעישון, לכן השיטה כה מצליחה ופעילה בפריסה העולמית הרחבה ביותר. לאחר סדנת הפסקת עישון לבד של אלן קאר באמת לא תרצו לעשן יותר, והגמילה תגיע ביעילות וללא אותן תופעות לוואי מפחידות ומטרידות. אנו לא מחליפים התמכרות אחת באחרת אלא מתווים דרך לשינוי אמיתי ועמוק, שינוי נטול עישון.

שיטת הגמילה של אלן קאר אפילו מאפשרת ומעודדת הפסקת עישון לבד ותוך כדי עישון. רק לאחר הקניית אותה תשתית משמעותית וגיבוש התהליך, הפסקת העישון מגיעה "מעצמה" ודרך החלטה אמיתית.

כתבות נוספות