גמילה מעישון: לבד או בעזרת סדנה?

אחרי לבטים רבים, הגעתם לרגע בו החלטתם להפסיק לעשן. השאלה האמיתית היא איך? האם כדאי להפסיק לבד, או בעזרת סדנה. ב'אלן קאר' דואגים לעשות לכם סדר בראש כדי שתגיעו להחלטה הנכונה עבורכם.

אחוזי ההצלחה גבוהים משמעותית בסדנאות גמילה מעישון

בואו נשים את הדברים על השולחן. מחקרים מוכיחים שהפסקת עישון עצמאית (כלומר לא דרך סדנה או מכון מטפל) יש אחוזי הצלחה של 3% בלבד. נתון נמוך מאוד מאכזב ביחס למאמץ והכוח הנפשי שמשקיעים בגמילה עצמאית.

אם אתם בכל זאת מתלבטים האם אתם יכולים להיגמל מעישון לבד, או בעזרת סדנת מומחים, בואו נשתמש במטאפורה פשוטה, תיקון מחשב. המחשב שלכם התקלקל, אתם יכולים להכנס ליוטיוב, לראות סרטונים, לקרוא חומרים, לנסות כמיטב יכולתכם. אתם תשקיעו זמן מופרך ולא מידתי בניסיון לתקן משהו בעצמכם, שסביר מאד שגם אם תצליחו, בסופו של דבר תמצאו את עצמכם אצל טכנאי המחשבים כי גרמתם לתקלה אחרת או שהתיקון שלכם פשוט לא היה מספיק טוב. טכנאי המחשבים יתקן בכמה דקות משהו שלקח לכם כמה חודשים טובים להבין.

מדובר פה על בזבוז של זמן, וכסף ובסופו של דבר התוצאה לא תואמת לציפיות. כשמדברים על נושא כל כך משמעותי כמו גמילה מעישון, יש לגשת למומחים. כשאנחנו רוצים לעבור הליך פסיכולוגי שהולך לשנות לנו את החיים, חובתנו היא לבחור באופן שישרת את המטרה שלנו, שהיא, פשוט להפסיק לעשן.

שיטת 'אלן קאר' 37 שנות ניסיון. ומעל לחמישים מיליון סיפורי הצלחה מסביב לעולם. מנחי הסדנאות ב'אלן קאר' הם מעשנים שנגמלו. הצוות הם מומחים המקדישים את חייהם בנושא הגמילה מעישון. היתרון הבולט במומחים הוא שהם פשוט יודעים מה אתם עוברים. בסדנאות הגמילה של 'אלן קאר' יעניקו לכם תמיכה, ליווי, והכי חשוב, הבנה אמיתית של הסיטואציה. אתם לא לבד בתהליך הזה.

אחוזי הצלחה עולמיים גבוהים מהמתחרים

נערכו שני מחקרים באירופה (שכן, סדנת גמילה מעישון 'אלן קאר' היא שיטה אירופאית). במחקרים השוו את שיטת אלן קאר לגמילה מעישון לשיטות המקובלות: שיטת גמילה של קופ"ח המלווה בתרופות ותמיכה, וסדנאות דומות המציעות גמילה ללא טיפול תרופתי. בשני המקרים, בבדיקה לאחר שנה הסדנה של אלן קאר הוכחה כאפקטיבית פי שתיים!

זה עובד, באחריות

באלן קאר מציעים למשתתפי סדנת הגמילה מעישון אחריות פרימיום. אחריות הפרימיום היא מעין ביטוח לכל החיים. המשמעות היא שאם במקרה חזרתם לעשן אחרי שנה, אם עלה בכם החשק לסיגריה, אם חלילה חוויתם משבר שאתם מקשרים בצורך בעישון, תמיד תוכלו להגיע ולקבל חיזוק או לעבור סדנה. ב'אלן קאר' מציעים בנוסף מוקד תמיכה שבעה ימים בשבוע מ9:00 ועד 21:00. כמו כן קיימת קבוצת בוגרים פעילה מאד בפייסבוק עם תכנים רבים שניתן לצרוך בכל שעה ביום.

באלן קאר דואגים לכם ומציעים לכם מגוון סדנאות, כל אחד ומה שמתאים לו.

  • סדנה פרונטלית – המועברת ע"י מנחה בכיתה קטנה באחד הסניפים (בהתאם להנחיות משרד הבריאות).
  • סדנה און ליין – סדנה המועברת בלייב למשתתפיה, ניתן להשתתף ולשאול שאלות בנוחיות מביתכם.
  • סדנה דיגיטלית – תוכלו לתזמן אותה ולעבור אותה בזמן ובמקום שנוחים לכם.
    הפסיקו לעשן לצמיתות בשיטה הטובה ביותר!

השאירו פרטיכם ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם.

כתבות נוספות