הפסקת עישון לעובדים שלך

מוציאים את הסיגריה מהראש עם השיטה המובילה בעולם.

מדוע כדאי לארגון לעזור לעובדיו להפסיק לעשן?

  • מחקרים רבים מראים כי עובד מעשן נוכח במקום עבודתו כ-30 יום פחות בכל שנה בהשוואה לעובד שאינו מעשן.
  • ממוצע ימי המחלה של מעשנים גבוהה ב-5 ימים יותר בהשוואה ללא מעשנים, והפסקות עישון גוזלות בממוצע 50 דקות ביום עבודה, עפ"י חישוב של 5 הפסקות עישון ביום.
  • הפסקת עישון מביאה לשיפור משמעותי בבריאות העובד, במרץ שלו, בתחושת המסוגלות וביכולת החשיבה והריכוז שלו.
  • עובד מעשן מוציא מהכיס עוד 500-1000 ש"ח בחודש על סיגריות, כך שהפסקת עישון תביא לעלייה בהכנסה הפנוייה שלו.

מעבר להכל הפסקת עישון היא אחד השינויים המשמעותיים והחיוביים ביותר שאדם יכול לעבור בחייו, העובדה שהתהליך נעשה במסגרת החברה עם מעשנים נוספים לא רק מעלה את אחוזי ההצלחה אלא גם מוסיפה לתחושת ההערכה והמחוייבות של העובד לארגון בכלל ולמחלקת הרווחה בפרט.

איך זה עובד?

התהליך מאוד פשוט ומטרתנו היא לאפשר לכל ארגון לקיים את הפעילות עם מינימום מאמץ והשקעה מצדכם. כל שנדרש מכם הוא לשלוח לעובדים הזמנה להרצאת מבוא קצרה שנערכת במקום העבודה, מאותו שלב כל התהליך מנוהל ומבוקר על ידינו.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם מחלקת הארגונים שלנו בטלפון 03-6212525, כמו כן ניתן להשאיר פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

עד היום עבדנו מול מאות ארגונים בארץ ובעולם, בין לקוחותינו בישראל ניתן למצוא את הארגונים הבאים:

ארגונים מספרים על הסדנה של אלן קאר

ממליצה על שיטת אלן קאר. הנהגנו לראשונה את שיטת אלן קאר easy way עבור צוות קוויק-פיט שירותים פיננסיים בשנה שעברה לאחר שהתרשמנו מגישה זו. בנוסף לעובדה שחברים רבים בצוות שלנו הפסיקו לעשן כתוצאה מהשתתפות בסדנא, שיטתו של אלן קאר גם עוררה עניין רב יותר מאשר השיטות האחרות. 75% מבין 25 האנשים שהשתתפו במפגש הראשון שלנו לפני 11 חודשים עדיין אינם מעשנים! תכננו מפגש נוסף ואנו צופים מפגשים נוספים בחודשים הבאים.

ז'אניס קר, מנהלת משבי אנוש, קוויק-פיט שירותים פיננסיים

אחרי לבטים רבים קיבלנו החלטה להפוך את המפעל למקום עבודה נקי מעישון, ההחלטה נתמכה משיקולי בריאות וגם משיקולים כספיים ברור היה לנו כי מהפכה מהסוג הזה – תהיה גזרה לא קלה עבור חלק מהעובדים שלנו, ועל כך ביקשנו תמיכה ממומחים. בחרנו באלן קאר – מצאנו ששיטה זו היא האמינה ביותר והמבטיחה ביותר מבחינת תוצאות. הגיע אלינו עומר שניהל את התהליך מא' ועד ת' במקצועיות רבה. לבסוף הגיעה אורית המנחה שהצליחה להעביר את השיטה הלאה – ולהפוך את האנשים הללו ממעשנים מכורים – ללא מעשנים מאושרים. התוצאות מדברות בעד עצמן במהלך התוכנית השתתפו 17 עובדים – מתוכם 14 הפסיקו לעשן ו-3 עדיין בתהליך. לאור התוצאות הנ"ל אנו רואים את התוכנית כהצלחה גדולה. תודה רבה לכם.

הדס הינדי, מנהלת מש"א, תאת טכנולוגיות

כמה מילים על הסדנא וכל ההתנהלות מסביב. אנחנו, הנהלת מפעל טבע בכפ"ס והעובדים שעברו את הסדנאות, מאוד מרוצים מהשירות ומההתנהלות אל מול אלן קאר, הכל התנהל בצורה מאוד פשוטה והמענה היה מידי לכל דבר ועניין. הרגשנו שמאוד הולכים לקראתנו בכל בקשה ופותרים סוגיות שונות ביעילות רבה. (היינו בקשר עם עדן ועומר המקסימים). בכל הנוגע לפרסום- טרם קיום ההרצאות, הגיעו לאתר דיילי רישום במשך שלושה ימים. הם עברו בין כל העובדים, דיברו איתם ורשמו אותם להרצאת החשיפה, זה עזר ותרם רבות להיענות הגבוהה שהייתה בקרב העובדים. הרצאת החשיפה והסדנאות עצמן בוצעו בצורה מאוד מקצועית ומעניינת, אנחנו עדיין מקבלים פידבק מעולה מהעובדים כאשר מרביתם הפסיקו לעשן. אלה שטרם הפסיקו לעשן קיבלו, לפנים משורת הדין, סדנת חיזוק פה אצלנו באתר. בקיצור ולעניין, אני מאוד ממליצה על אלן קאר לסדנאות הגמילה מעישון, בעזרתם 40 מעובדי המפעל שלנו נתנו לעצמם מתנה לשנה החדשה והכניסו את הבריאות חזרה לחייהם.

הילה, טבע

עומר שלום, אנא העבר למנהליך את תודתי העמוקה על קיום הסדנא. מגיע לכם תודה גדולה, בזכות קיום הסדנא לפחות שישה עובדים הפסיקו לעשן ועוד אחד או שניים שלא היו בסדנא ו"תומרצו" ע"י עובדים שכן היו שם. אציין שבהחלט הייתי סקפטי אם זה יצליח או לא, אבל כשרואים את העובדים שעישנו עשרות שנים – מפסיקים אחרי מפגש אחד – אין ברירה אלא להתפעל! תודה מיוחדת לעדן שניהלה את הפרוייקט ביד רמה, במקצועיות ובחן . מגיע גם תודה לעומר שיזם את הכל, העביר את מפגש ההכנה במקצועיות ורתם את העובדים להיכנס לכל התהליך הזה. שוב תודה.

ענר עמירם, מנהל מפעל לביא תעשיות

כבת להורים מעשנים כבדים לאורך שנים רבות אשר לצערי כבר אינם בין החיים (נפטרו בגילאים צעירים יחסית), חשתי חובה לעזור לאנשים שמעשנים להיגמל מהדבר הנורא הזה, שמשפיע על איכות חייהם. לכן התחלתי לעשות בפניקס סדנאות להפסקת עישון. לשמחתי הרבה אני מרגישה כיום שהצלחתי להשפיע ולעשות שינוי מדהים בקרב עובדים בפניקס שהיו בעברם מעשנים כבדים. בזכות העובדה שהנגשתי להם את הסדנא למקום העבודה, הם הפסיקו לעשן ונהנים כיום מאיכות חיים טובה יותר, בריאה יותר, שלא לדבר על הכסף הרב שהם חסכו בזכות העובדה שהם הפסיקו לעשן. אחת מבין העובדים שלנו שהשתתפו בסדנה של 'אלן קאר' שהתקיימה אצלנו בארגון, נוהגת להזכיר לי בכל מפגש שלנו, שבזכותי היא עשתה זאת וזה ממש מחזק אותי להמשיך ולהמליץ להפסקת עישון.

גילה דנק, מנהלת רווחה, פרט וקשרי קהילה, הפניקס

שיעורי הצלחה גבוהים בגמילה מעישון. אני כותבת בשם העירייה כדי להודות לכם על הפעלת מפגשי אלן קאר easy way להפסקת עישון, אשר הועברו עד כה תחת הסיסמה של אסטרטגיית הבריאות שלנו בעבודה. המשוב מכל המפגשים היה חיובי מאוד עם שיעור הצלחה של כ-70%, הרבה מעל למצופה בהשוואה למפגשי הפסקת עישון אחרים.

הגב' ג'יי ארמסטרונג, מנהלת כוח אדם, עיריית מידלסבורו

לכל המעוניין, חברת מיקרוסופט מקיימת בשנים האחרונות אקדמיה של קורסים לעובדים בנושאי השראה והעשרה (שאינם קשורים לעבודה היומיומית שלהם). השנה, לאור צורך שעלה מהעובדים בשטח, בחרנו בחברת "אלן קאר – הרשת הבינלאומית לשחרור מהתמכרויות" להפיק עבורנו קורס שיעשיר את העובדים בתחום ההתמכרויות.

אלן קאר, בנו קורס מרתק ומעשיר – "התמכרויות יומיומיות " ובמשך 7 מפגשים, הציגו באופן מרתק ומעמיק, עם טובי המנחים בכל תחום, את התופעה של התמכרויות בחיי היומיום של כולנו.

בימינו כמעט לכל אדם יש הרגל או התמכרות מזיקה, החל מעישון סיגריות, התמכרות לסוכר וגלוטן, מסכים וטכנולוגיה, אלכוהול, קניות, תרופות ועוד. הקורס שופך אור חדש על תופעות אלו בחיינו במטרה להבין את המנגנונים הפיזיים והמנטליים המנהלים אותנו, כיצד הם מושפעים מסביבה חברה ותעשייה, מה מונע מאיתנו לשנות את אותם הרגלים, ולהגיע לשיאים חדשים להישגים יוצאי דופן בחיינו. הקורס עבר דרך סיפורי עדות ממכורים שנגמלו, למידה ממומחים לטיפול בהתמכרויות, ועד מתן טיפים לעזרה לבני משפחה שזקוקים לתמיכה. הקורס הופק ברמה המקצועית ביותר, והתכנים נגעו בכל המשתתפים גם אם לא הזדהו עם ההתמכרות שבה עוסק המפגש.

אני ממליצה לכל ארגון שמעוניין לתרום לרווחת העובדים, להעשיר אותם עם השתתפות בקורס הזה.

ענבל דקל, תמיכה עסקית, מיקרוסופט ישראל

גם הארגון שלנו הפסיק לעשן עם אלן קאר. לפני חודש קיימנו סדנת הפסקת עישון באורמת וההשפעה של הסדנה עדיין מורגשת בשטח בחברה. אני רוצה לנצל את ההזדמנות כדי להודות לכם על המקצועיות, התמיכה,השירותיות והמחויבות הגדולה שלכם לתהליך. מפגש ההכנה הועבר על ידי עומר בצורה נעימה, מצחיקה וכובשת, והצליחה לעורר סקרנות בקרב העובדים מה שהביא להיענות גבוהה מאוד להשתתפות בסדנה. בהמשך הסדנה עצמה הועברה על ידי גיא באופן מקצועי מאוד אשר אפשר לכל משתתף להתחבר לתכנים במידה הנכונה לו מה שלבסוף גם ניכר באחוזי ההצלחה הגבוהים. אני שמחה מאוד על ההזדמנות שניתנה לנו יחד להביא את הסדנה לעובדים באורמת ולתת להם פלטפורמה שתאפשר להם לקיים חיים בריאים יותר.

מרינה וצוות משאבי אנוש, אורמת מערכות

לפני כחודשיים קיימנו סדנה לגמילה מעישון של חברת אלן קאר במועצה האזורית חבל מודיעין. עובדי אלן קאר וביניהם עומר ועדן בפרט היו איתי בקשר מהרגע הראשון בו התחלנו במועצה לחשוב על קיום סדנה זו. לאורך כל הדרך עומר פעל במקצועיות רבה תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ובכל שאלה שעלתה הוא ענה באדיבות ותמיד ניסה לסייע. בזכות עבודתו המעולה ועבודתם של שאר אנשי הצוות באלן קאר הצלחנו לגייס מספר עובדים להשתתף בהרצאת הפתיחה ובה עומר גרם לפתיחות מחשבתית גם לאנשים שהיו באנטי מוחלט והיו סקפטיים. אלן קאר ועומר יצאו מגדרם בכדי לסייע לנו לקיים את הסדנה ולעודד עובדים להירשם ובסופו של דבר גם להיגמל מעישון. זה אינו דבר המובן מאילו במיוחד במועצה שלנו בה יש מספר לא מבוטל של מעשנים, שמעשנים 30 ו-40 שנה. בתחילת הדרך לא הכרתי את אלן קאר, ולא ידעתי האם הסדנה באמת תעבוד. הופתעתי לגלות עד כמה הסדנה שהעבירה רונה הייתה משמעותית ומלבד עובדת אחת כל מי שהשתתף בה הפסיק לעשן! עומר, עדן, רונה, וכל צוות אלן קאר – עובדי המועצה ואני רוצים לומר לכם תודה רבה 🙂

סיון לוי, אחראית פעילות מועצה אזורית חבל מודיעין

רצינו לקיים את הסדנא לגמילה מעישון כהטבה לעובדים בעזרה על שמירת בריאותם. התהליך והליווי היו ללא רבב של חברת אלן קאר, תמיד היתה תמיכה והכוונה. רוב המשתתפים בסדנא היו מאוד מרוצים הן מהתהליך, הן מהתוצאה והן מההטבה שניתנה להם ע"י המעביד. אני באופן אישי מרוצה מאוד ובהחלט ממליצה לארגונים נוספים לקיים את הפעילות.

דיסקונט

קרן שלום, ברצוני להודות לכם על ההרצאה לעידוד עובדי העירייה להפסקת עישון שהתקיימה בעירייה ב-8 בנובמבר. אין לי מילים להביע את הערכתי לעבודתכם הרצינית והיסודית. אין נושא שעליו אינכם חושבים, אין פינה אותם אתם משאירים ללא התייחסות. אתם דייקנים, מסודרים, חושבים על כל פרט, מגיעים מצוידים עד הפרט האחרון. מגיעים מוקדם, בצוות מלא והכל נעשה ברצינות, תשומת לב, אדיבות ויעילות. גם ההרצאה עצמה הייתה טובה והועברה בכישרון וחן. הייתה מעניינת גם עבורי, ששמעתי אינספור הרצאות עד היום. שמחתי לעבוד אתכם ואשמח גם לעבוד בעתיד. אגב, אחד העובדים השתתף בסדנת הפסקת העישון והוא ,נכון לשלב זה, אדם מאושר. בברכה ותודה.

רחל פומרציק, מנהלת הרשות העירונית למלחמה בסמים ואלכוהול, עיריית פתח תקווה

בבצפר של חברות הפרסום הפסיקו לעשן. לפני מספר חודשים, ורד בטש, מנהלת "הבצפר", הזמינה עבור הסטודנטים, הרצאה של סדנת אלן קאר להפסקת עישון ונבחרו 20 סטודנטים מעשנים על מנת שיעברו חוויה אישית ומתוך התהליך ייצרו קמפיין פרסומי נגד עישון. הסגל הבכיר של "הבצפר", תפס טרמפ על ההרצאה וכיום לאחר מספר חודשים גם הסטודנטים וגם המרצים אינם מעשנים ועסוקים בבניית הקמפיין. מי שיחרר את מפלצת הניקוטין מקרבו? ורד בטש – מנהלת הבצפר, יגאל בראון – מנכ"ל איגוד הפרסום, רוני אפלבויים ועפר גולן – מנהלי מסלול קופירייטינג וכעשרים סטודנטים מאושרים. אכן דוגמא ומופת לחינוך גבוה ובריא.

הבצפר

כבר סיבוב שני של סדנאות להפסקת עישון שביצענו בארקיע ואני שמחה לבשר שאחוזי ההצלחה מרקיעי שחקים, וכולנו מרוצים מאוד! סדנה להפסקת עישון בארגון היא הרבה מעבר לפעילות רווחה. זה אומר לשנות לעובדים את החיים באופן מהותי על ידי שחרורם לחופשי לתמיד מהתלות בסיגריות, וזאת ללא כל מאמץ. זהו צעד מדהים לארגון, לעובדות ולעובדים – כולם מרוויחים מפעילות כזו! תודה לחבר'ה הנהדרים של אלן קאר – עומר שטיפל בנו לאורך כל הדרך במסירות ובשירותיות גבוהה מאוד, ורונה המנחה שהפכה אנשים מעשנים לאנשים לא מעשנים. תודה לכם צוות אלן קאר!

תמר נוי, סמנכ"ל משאבי אנוש, ארקיע

השנה עשינו סדנת אלן קאר בעקבות המלצה שקיבלנו מחברת האחות שלנו "ביטוח ישיר", מאוד רצינו שזה יקרה ולא הצלחנו לראות איך משימה כזאת יוצאת אל הפועל. אלן קאר ניהלו את התהליך שהחל במפגש הכנה עם המעשנים – שזה היה מדהים לכשעצמו – איך נוטעים תקווה בעובדים מעשנים שלא מאמינים שאפשר להפסיק לעשן בכלל. זה המשיך עם הסדנה שפשוט גרמה לרוב המעשנים אצלנו להפסיק לעשן!! אין ספק שזה ה-פעילות הארגונית הכי מתגמלת שלי יצא להרים.

יוליה לידור פליץ, רכזת פרט ורווחה, מימון ישיר

עומר שלום, ברצוני להודות על תרומתך הרבה להצלחת מפגש החשיפה והסדנא להפסקת עישון שהתקיימה אצלנו במרכז הבינתחומי הרצליה. ההיערכות המקצועית, היעילות, ההשקעה והאדיבות במהלך ההכנות ועד הליווי הנוכחי של העובדים שהפסיקו לעשן היו מורגשים. בזכותכם עובדים שלנו הפסיקו לעשן! תודה מיוחדת לך שתמיד היית זמין ומקצועי לכל בקשה או גחמה שלנו, הן בשיווק של התוכנית והן בהעברת מפגש החשיפה שסחף אחריו משתתפים רבים. בהערכה גדולה ויישר כוח.

רוית בן עמי, מנהלת משאבי אנוש, המרכז הבינתחומי הרצליה

ברצוני לשתף אודות החוויה שעברנו כארגון מול אלן קאר. מתוך דאגה לבריאות עובדינו ואמונה בפתגם: "נפש בריאה בגוף בריא" החלטנו להתחיל בסדנת הפסקת עישון של אלן קאר. מתחילת התהליך עבדתי מול עומר רייכמן – בחור מקסים, אמיתי ומקצועי שידע לתת עבורנו את המענה והשירות ברמה הגבוהה ביותר. עומר גם העביר את מפגש ההכנה – בו נרשמו כמעט 100% לסדנה. המדריך בסדנה היה גיא צור ולמרות שרוב המשתתפים הגיעו מאוד סקפטיים, הם עדכנו שהיה מאוד מעניין, אסרטיבי והצליח "להגיע" אליהם ולגרום להם להיכנס לתהליך באמונה שהם מסוגלים לכך. ממליצה בחום לעבור את תהליך בעיקר עבור העובדים שכבר בשבוע הראשון שלחו מיילים של תודה והערכה עבור ההזדמנות והסבסוד.

הדס חרמון, מחלקת משאבי אנוש, חברות אוריין שנקר

בהתחלה זה נשמע דמיוני, יש אפשרות להפסיק לעשן בלי היפנוזה, מדבקות ניקוטין או עזרים אחרים. זה הולך ונהיה לא מציאותי כששומעים שכל התורה עוברת במגש פרונטלי של 6 שעות בלבד. השיא נשבר כשמתברר שאם לא מפסיקים לעשן מובטח החזר כספי מלא.עברנו שתי סדנאות והשלישית בדרך ובסוף לא יישארו עובדים מעשנים בעיריית אילת, אני מקווה. אני ממליצה בחום לכל מי שניסה להפסיק לעשן בעבר והתאכזב וגם למי שלא ניסה, זה הזמן וזה קל.

אוטמזגין מירי, מ"מ מנהלת מחלקת הדרכה ורווחת העובד, עיריית אילת

בחודש מאי קיימנו בחברתנו סדנא למניעת עישון לעובדי החברה ולבני משפחתם. ברצוני לשבח את עומר ועדן על השירות האדיב, ההיענות לכל בקשותינו והזמינות הרבה. הסדנא וכל תהליך הליווי המקדים נוהלו בצורה מקצועית ואיכותית. לאור הצלחת הסדנא אנחנו מתכננים לקיים סדנא נוספת בחודש ספטמבר. בסדנא הפסיקו לעשן וההד שנוצר בחברה היה מאוד חיובי. ממליצה לכל הארגונים בישראל לבצע פעילות כזו אצלם.

אסיף נאמן מנשה, מנהלת משאבי אנוש, קרביץ

אני רוצה להודות לכם על הדרכה מרתקת, עניינית ומקצועית מדהים לראות שכל מי שהגיע לסדנת ההכנה, נרשם! מרגש היה לראות את אפי, ולריה ופיטר שהגיעו כדי למסור עדויות על הגמילה שלהם מעישון, היה מאוד מרגש – "זו המתנה הכי טובה שקיבלתי מחוגלה" כך אמרו. אני באופן אישי הרגשתי תחושה של שליחות, הייתי גאה להוביל אותם לשם. אני חושבת שמכל התהליכים בתחום הרווחה – זה הדבר הכי משמעותי והכי חשוב שיצא לי לגעת בו. בשנה שעברה היו לנו 90% הצלחה – מקווה שיהיה כך גם השנה ואפילו יותר. הרבה תודות, מקווה שנצליח לגמול את כולם השבוע.

רותם מימון, אחראית רווחה, חוגלה – קימברלי

מי שהגה את הרעיון להזמין אלינו לארגון את 'אלן קאר' ולקיים פעילות להפסקת עישון, היה מנכ"ל החברה. הוא עשה זאת מתוך כוונה לקדם מיזם בריאותי ולנסות לצמצם משמעותית את היקף ההפסקות במהלך העבודה שהיו לדעתו מוגזמים. תהליך הגמילה מעישון שכלל מפגש הכנה וסדנה, אשר התקיימו אצלנו בארגון נוהלו בצורה נפלאה כמו גם הנכונות ללכת לקראת, הגמישות והסבלנות מצד צוות אלן קאר. בתום הסדנה הגיבו המשתתפים בהתלהבות רבה. למעט שניים, כל שאר המשתתפים שומרים בגאווה על ההישג עד היום, כלומר לא מעשנים מאושרים.אני מאד מרוצה מהתוצאה כמו גם העובדים שהצליחו וממליצה בחום לארגונים אחרים לקיים את הפעילות הזו עם 'אלן קאר'. ההשקעה אינה גדולה וההחזר ענק. אנו שמחים שהצלחנו לעזור לעובדים שלנו לשמור על בריאותם וגם לחסוך לעצמם כסף.

תמי מלול, מנהלת משאבי אנוש, רגבה

בחברת אינטר אלקטריק מערכות בע"מ, החליט המנכ"ל לממן סדנת אלן קאר לכל העובדים שירצו בכך – וכך היה והגענו ל- 100% הצלחה. המפגש התחיל בסקפטיות גמורה – וגם כשהזמנתי את העובדים הם ענו בציניות ששום דבר כבר לא יעבוד עליהם – אני בעצמי לא כל כך האמנתי שזה יכול לעבוד מאחר ומדובר בעובדים שמעשנים שנים רבות. להפתעתי בסוף הצלחנו לעזור לעובדים המעשנים שלנו להיגמל ממליצה בחום על השיטה ובייחוד על עומר רייכמן, שהיה קשוב וסבלני לאורך כל התהליך.

חגית בן שלוש, מזכירת מנכ"ל, אינטר אלקטריק מערכות בע"מ

כשעומר מאלן קאר פנה אלי בפעם הראשונה אמרתי לו שהעובדים אצלנו לא רוצים להפסיק לעשן. וכך האמנתי – מכיוון שזה מה שהעובדים אמרו לי. עומר לא התרגש מהאמירה – יש לו ניסיון, הוא ניהל את התהליך מולי וסייע לי לתקשר לעובדים בצורה אפקטיבית ומשכנעת. העובדים החליטו להשתתף בסדנה להפסקת עישון עם מעל 85% הצלחה והיד עוד נטויה. מעבר לערך העצום בעיני של שמירה על בריאות האנשים שלי (ופירגון למשפחות שלהם – סביבה נטולת עשן) – אני מרגישה שעשינו מצווה גדולה, וזה בלי להזכיר את החיסכון בכסף של כל אחד ואחד מהם. זה יצר אווירה מדהימה אצלנו בארגון והתעניינות של עובדים נוספים בסדנה כזו. אנחנו נמשיך ונעשה סדנאות נוספות ותודה לאלן קאר.

מירה מי דן, מנהלת משאבי אנוש, מרלו"ג אסם

לכל מאן דבעי, אצלנו בחברה לא מעשנים הרבה. לפחות ככה חשבתי עד המפגש של אלן קאר ואז ראיתי את כל המעשנים ה"חברתיים", אלו שבטוחים שהם לא מעשנים ושהם יכולים להפסיק מתי שהם רוצים. כולם הגיעו סקפטיים וחששנים והגענו ל 79% הצלחה! אני לא מבינה איך זה עובד אני רק מבינה שבהחלטה להביא את אלן קאר לארגון עשיתי מצווה, ענקית למשפחות העובדים, לעובדים עצמם, לארגון, לי כמנהלת רווחה – ושכל הצדדים מרוצים, אני יודעת שעשיתי את הדבר הנכון.

מורן בוחניק, פתרונות אפקטיביים, משאבי אנוש, אסם

שמענו על הפעילות שלכם ועזרתכם למעשנים בחברות אחרות והחלטנו לקיים גם אצלנו. הליווי של אלן קאר היה מצויין ורציני לאורך כל הדרך. אנשים יצאו מהסדנא וזרקו את הסיגריות דבר שעשה שקט מעישון בארגון. הפסקתי בעצמי כך שאני בהחלט מרוצה, לא האמנתי שזה יקרה. הייתה תחושה נהדרת ונעשתה עבודה טובה. אני בהחלט ממליצה לארגונים אחרים, זה טוב לאנשים וטוב גם לארגון.

אורנה לנצ'בסקי, משאבי אנוש, איתוראן

במשך כל השנים ידעתי על קיומה של אלן קאר אך לא באמת האמנתי שזה יכול להצליח. רציתי מאוד שהעובדים שלי יפסיקו לעשן, ולכן הסכמתי להיפגש עם עומר, נציג החברה. התרשמתי בפגישה אך עדיין הייתי סקפטית לגבי הצלחת השיטה ולגבי הירתמות העובדים לנושא. אבל מסתבר שהחבר'ה של אלן קאר מקצועיים ויודעים את העבודה 100% מהעובדים שהגיעו לסדנה הראשונה נרשמו לסדנה, ומתוכם 73% הפסיקו לעשן זה נתון מדהים מבחינתי. לא הצלחתי לדמיין שזה תהייה כזאת הצלחה מדובר באנשים שעישנו במשך עשורים, שלא תכננו להפסיק לעשן, שלא רצו
להפסיק לעשן והם פשוט הסכימו להקשיב לתוכן בראש פתוח. זה תהליך מדהים שעושה רק טוב לארגון. זה WINWIN – זה פנטסטי לעובדים ופנטסטי לארגון! ממליצה בחום על אלן קאר!

רינת טיקוצקי, מנהלת משאבי אנוש ומנהלה, תמורה