איך להיגמל מסיגריות לתמיד?

כל מי שניסה להיגמל בעברו מסיגריות יודע עד כמה הדבר אינו פשוט. שיטת אלן קאר להפסקת עישון מציעה לך את הדרך הקלה להיגמל מסיגריות לתמיד, ללא תופעות לוואי וללא מאמצים מיותרים!

רבים האנשים אשר מעשנים סיגריות ובראשם עוברת המחשבה כי עליהם להפסיק לעשן. אחדים מהם חוששים מתופעות הלוואי אשר נלוות לתהליך הגמילה, בעוד שאחרים אינם בטוחים שיש להם את כוח הרצון הדרוש על מנת להפסיק, כל שכן להתמיד. וכשאלו הנתונים אי אפשר שלא לשאול את השאלה – האם יש דרך קלה להיגמל מסיגריות אחת ולתמיד?

הידעת? יש דרך להפסיק לעשן בפעם האחרונה ולתמיד!

הדרך הקלה להפסיק לעשן זו סדנה בת 6 שעות המבוססת על השיטה המצליחה של אלן קאר להפסקת עישון. שיטה זו מבוססת על ידע וניסיון של מעל 30 שנים והוכיחה את עצמה על מיליוני אנשים. למעשה אין צורך בכוח רצון או בהחלטה חד משמעית שברצונך להיגמל מסיגריות לתמיד, כל שעליך לעשות זה להגיע לסדנה ופשוט להקשיב. רק כדי לסבר את האוזן: רוב האנשים שמגיעים אכן מפסיקים.

מה כבר תחדשו לי שלא שמעתי בעבר?

אז נכון, כולנו אנשים בוגרים ואנו מודעים לסכנות אשר נלוות לעישון. אנו גם יודעים את ההשלכות הבריאותיות ושומעים עליהן מהסובבים אותנו על בסיס יומיומי. אנו לא נלאה אותך בכל הנזקים אשר צפויים לך כתוצאה מהעישון ולו רק בגלל העובדה שאנו יודעים עד כמה נושא זה מעורר התנגדות ואף עשוי לגרום לדבר ההפוך ממה שהיינו רוצים. אז מה כן תכלול הסדנה? אנו נתמקד בעיקר בגורמים אשר יוצרים את התלות בסיגריה ונסייע לך לבטל את התלות הזאת בבת אחת ולתמיד.

אם אנחנו הצלחנו, כל אחד יכול

למה אנחנו מאמינים שהסדנה תצליח? אי אפשר לדבר על בעיה שאינך מכיר, או אף לעקור אותה מן השורש ללא ידע וניסיון. ולכן כולנו, כל העובדים בסניפים של אלן קאר מסביב לעולם, מעשנים לשעבר אשר ניסו על בשרם את השיטה, הפסיקו לעשן ונרתמים כדי לסייע לך. אם כל אחד מצוות העובדים של אלן קאר הצליח להיגמל מסיגריות לתמיד באמצעות הדרך הקלה להפסיק לעשן, הרי שגם לך מובטחת הצלחה. מה שיותר חשוב הוא שאינך לבד – אנו ממש כמו "קבוצת תמיכה" כולנו יודעים מה עובר עליך ואף אחד לא שופט אותך.

פשוט להיגמל לתמיד

בעוד שרבים אשר נאבקים עם הדחף לעשן, ישנם כאלו בני מזל אשר בוקר בהיר אחד זכו לתובנה מעמיקה על הרגלי העישון שלהם ובו ברגע זרקו את קופסת הסיגריות לתמיד. כך קרה לאלן קאר, לאחר שנים של עישון מסיבי. הוא הבין מה גורם לו לתלות והוא הפסיק לעשן בו ברגע מבלי תופעות לוואי וללא הרצון לעשן שוב. את התובנה הזו אנו שואפים לייצר אצלך ולעשות זאת תוך כמה שעות בודדות. לשיטה זו יש 90 אחוזי הצלחה והיא אינה דורשת ממך לרצות להפסיק לעשן או להפעיל כוח רצון.

שיטה מוצלחת, באחריות

"להיגמל מסיגריות לתמיד" זו נשמעת כמו הבטחה חסרת בסיס אולם אין ספק כי העובדות מדברות בעד עצמן. כמו בכל תהליך, תמיד יהיו כאלו שיצטרכו את הדחיפה הנוספת ולכן מי שיזדקק לעזרה נוספת יוכל להגיע ללא תוספת תשלום, למפגשי חיזוק נוספים עד שיפסיק לעשן וכמה שיצטרך.

מפסיקים לעשן והחיים ממשיכים

ללא תרופות, גימיקים, טיפולים או תחליפים ובלי תופעות לוואי. פשוט להפסיק לעשן ולהמשיך בחיים כרגיל. נשמע מעניין? כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם!

כתבות נוספות