הטבה מיוחדת לעובדים בריא!

תכנית שובר משקל – הדרך הבטוחה לירידה במשקל ולשחרור התלות בסוכרים ופחמימות.

מלא/י את פרטיך ונחזור אליך להשלמת רישום ותיאום מועד לסדנה

"*" אינדוקטור שדות חובה

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

תוך 52 ימים
רואים תוצאות

שומרים על התוצאות
לאורך זמן

לומדים לאכול
אחרת

מוכנים לצאת לחופשי?

אלן קאר, הרשת המובילה בעולם לשחרור מהתמכרויות גאה להציג את תכנית "שובר משקל". התכנית המהפכנית תוקפת את בעיית האכילה משני כיוונים שונים במקביל – הגופני והפסיכולוגי.
השילוב החדשני הזה הוא מה שהופך את התכנית לכ"כ אפקטיבית ומבטיח שגם את וגם אתה תגיעו ליעד, תורידו במשקל ותשתחררו מהתלות בסוכרים.

תכנית "שובר משקל" אורכת 52 ימים ומחולקת ל-3 שלבים שונים.

1. שלב ההכנה – בשלב זה תצאו עם תפיסה חדשה לגמרי על אוכל ועל תזונה ותדעו בדיוק מה, כמה ואיך אתם צריכים לאכול ולהתנהג כדי להשיג את התוצאה עליה חלמתם.

2. שלב הניקוי – במשך 21 ימים נטמיע בשגרה היומית את כל הכלים והעקרונות שלמדנו בשלב הקודם, ננקה את הגוף מסוכר, נהנה מההשפעות החיוביות של התזונה החדשה על הגוף שלנו ונרכוש כלים מתקדמים לשינוי הרגלים. בנוסף, החל משלב זה תיהנו מגישה לספריית VOD עשירה המלאה במתכונים של השף עומר מילר, תרגילי כושר שונים והמון מוטיבציה, טיפים וחיזוקים.

3. שלב השחרור – נמשיך את הליווי היומי שלנו במשך 21 ימים נוספים בהם נרכוש עוד כלים שיעזרו לנו לקבע את אורח החיים החדש שלנו, נלמד כיצד קמים מנפילות ואיך מתמודדים איתן ואפילו נגלה איך אפשר להחזיר מדי פעם סוכר או פחמימה לתפריט ממקום חופשי ולא תלותי.

מוציאים לך את הסוכר מהראש, לא רק מהפה.

אנחנו עוזרים לך להבין את ההתמכרות שלך

אנחנו נלמד איך להשתחרר מהתלות בסוכרים ופחמימות

אנחנו נלווה אותך למשך 100 ימים לשינוי ההרגלים והטמעת אורח חיים בריא וחדש!

שאלות נפוצות

בסדנה בעצם תשתנה מערכת היחסים שלך הקשורה לאוכל בכלל ולסוכר רע בפרט. ולכן אפשר להצטרף לחברים/משפחה ולאכול מבלי החשש להתפתות לסוגי מאכלים לא בריאים.  החברים, הקולגות והמשפחה שלך יתפלאו באיזו קלות תתמודד עם החיים ולא תרגיש שאתה מפסיד שום דבר.

אנשים מאמינים שהם מקבלים סוג של הנאה אמיתית או תועלת מאכילת ג'אנק פוד. הם חוששים שאם אכן יצליחו לרדת במשקל הם יהיו אומללים וירגישו מקופחים עד סוף חייהם ולכן נאבקים לשלוט בזה. בנוסף לפחד הזה, הם גם חוששים מהחסרונות של משקל עודף; הדאגות הבריאותיות, הסטיגמה, המחיר, העבדות ולמרות שהם עובדים קשה כדי לא לחשוב עליהם, הפחדים האלה נשארים כמו ענן אפל עצום בחלק האחורי של דעתם. אלו הפחדים שגורמים להם להתמכר לג'אנק פוד ולסוכר. שיטת אלן קאר מסירה את הצורך והתשוקה שלך לאכול זבל, אכילת יתר, ובכך מסירה את הפחדים שמחזיקים אותך מכור.

בהחלט. עודף סוכר מזוקק או פחמימות מעובדות גורם לעלייה ברמות הסוכר בדם. התופעה הזאת מובילה לדלקות בעור. כל סימן לדלקת בעור יגרום להתפרצויות, שיובילו לכתמים.

משתתפי הסדנה מספרים

מלא/י את פרטיך ונחזור אליך להשלמת רישום ותיאום מועד לסדנה

"*" אינדוקטור שדות חובה

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.