אלן קאר – הדרך הבטוחה לירידה במשקל ולשחרור התלות בסוכרים ופחמימות.

בלי להרגיש ויתור

ללא מאבק במשקל

בלי לספור קלוריות

״איך לרדת במשקל״

שחרור התלות בסוכרים ופחמימות היא צעד גדול וחשוב! כדי להצליח במשהו כדאי ללמוד מהטובים ביותר. רשת אלן קאר פעילה משנת 1983 עם כיום בלמעלה מ-150 מרכזים ביותר מ-50 מדינות בעולם. עד היום נעזרו בשיטה כ-50 מיליון אנשים. צברנו ניסיון חסר תקדים בשחרור מהתמכרויות וכיום אנחנו המומחים מספר 1 בעולם בתחום.

שיטת אלן קאר הינה תכנית הכוללת סדנה חד פעמית בת כ- 6-7 שעות שבה נשנה את התפיסה ונשתחרר מהתלות בסוכר. ולאחריה תכנית ליווי דיגיטלית בת 100 ימים להטמעת הכלים ושינוי הרגלים!

המטרה היא להחזיר לעצמינו את השליטה בחיים. לרדת במשקל בלי ספירת קלוריות ובלי פעילות גופנית מיוחדת.  

• לאכול את המזונות האהובים עלינו
• לנהוג בהתאם לאינסטינקטים שלנו
• לא לחוש רגשות אשם וחרטה
• ללמוד לחנך מחדש את חוש הריח והטעם שלנו
• לתת לתיאבון להדריך אותנו
• לא להיות בדיאטה, אלא לרכוש אורח חיים לאורך זמן

בתכנית אלן קאר אנחנו הולכים להשתחרר מהתלות בסוכר – אחת הרעות החולות של החיים המודרניים.

השיטה שלנו פועלת באמצעות פירוק של תפיסות מוטעות, אשר גורמות לאנשים להאמין כי הם מפיקים תועלת מאותו דבר עצמו שמזיק להם. דבר שיבטיח לכם ירידה במשקל!

מרגע שתשתחררו מההתמכרות תיהנו מבריאות משופרת ומרמות אנרגיה גבוהות יותר, וגופכם יראה מצוין. והכי חשוב תשחררו מרגשות האשם ומהמחשבות הבלתי פוסקות על אוכל.

מלא/י את פרטיך ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

"*" אינדוקטור שדות חובה

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מוציאים לך את הסוכר מהראש, לא רק מהפה.

אנחנו עוזרים לך להבין את ההתמכרות שלך

אנחנו נלמד איך להשתחרר מהתלות בסוכרים ופחמימות

אנחנו נלווה אותך למשך 100 ימים לשינוי ההרגלים והטמעת אורח חיים בריא וחדש!

שאלות נפוצות

בסדנה בעצם תשתנה מערכת היחסים שלך הקשורה לאוכל בכלל ולסוכר רע בפרט. ולכן אפשר להצטרף לחברים/משפחה ולאכול מבלי החשש להתפתות לסוגי מאכלים לא בריאים.  החברים, הקולגות והמשפחה שלך יתפלאו באיזו קלות תתמודד עם החיים ולא תרגיש שאתה מפסיד שום דבר.

אנשים מאמינים שהם מקבלים סוג של הנאה אמיתית או תועלת מאכילת ג'אנק פוד. הם חוששים שאם אכן יצליחו לרדת במשקל הם יהיו אומללים וירגישו מקופחים עד סוף חייהם ולכן נאבקים לשלוט בזה. בנוסף לפחד הזה, הם גם חוששים מהחסרונות של משקל עודף; הדאגות הבריאותיות, הסטיגמה, המחיר, העבדות ולמרות שהם עובדים קשה כדי לא לחשוב עליהם, הפחדים האלה נשארים כמו ענן אפל עצום בחלק האחורי של דעתם. אלו הפחדים שגורמים להם להתמכר לג'אנק פוד ולסוכר. שיטת אלן קאר מסירה את הצורך והתשוקה שלך לאכול זבל, אכילת יתר, ובכך מסירה את הפחדים שמחזיקים אותך מכור.

בהחלט. עודף סוכר מזוקק או פחמימות מעובדות גורם לעלייה ברמות הסוכר בדם. התופעה הזאת מובילה לדלקות בעור. כל סימן לדלקת בעור יגרום להתפרצויות, שיובילו לכתמים.

משתתפי הסדנה מספרים

מלא/י את פרטיך ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

"*" אינדוקטור שדות חובה

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.