מנכ"ל virgin סר ריצ'ראד ברסנון ממליץ על אלן קאר

אלן קאר השפיע על אנשים רבים וסייע להם להיגמל מעישון בעזרת השיטה המיוחדת שפיתח. אחד מהאנשים הללו הוא ריצ'רד ברנסון, יזם בריטי מצליח שייסד את מותג וירג'ין. את ברנסון אין צורך להציג במילים רבות, הוא אחד מאנשי העסקים המצליחים ביותר בעולם היום, ומעבר ליוזמות העיסקיות הרבות והמגוונות שלו, הוא מנהל חיים פרטיים עשירים ואף כתב מספר ספרים המתמצתים את גישתו לחיים. ברנסון, שבעצמו הצליח להיגמל מעישון בעזרת השימוש בשיטתו של אלן קאר, מתאר כיצד השיטה יוצאת הדופן הזאת שינתה את חייו ואת חייהם של רבים וטובים ממכריו.

ספר לנו בבקשה מדוע לדעתך השיטה של אלן קאר עובדת

אלן קאר עזר לאלפי אנשים להפסיק לעשן ולהיגמל מהמנהג הממכר והמזיק הזה. השיטה שלו ייחודית לחלוטין - הסרת התלות שלך בסיגריות אפילו בזמן שאתה עדיין מעשן. אלן קאר לא רק גורם לך להפסיק לעשן, אלא גם גורם לך להפסיק לרצות לעשן. אנשים רבים חוששים להפסיק לעשן כי הם פוחדים למשל שיעלו במשקל, אבל אלן קאר מצליח להפריך את המיתוסים האלה.

זה באמת עובד?

אין לי כל ספק בכך. אני שמח מאוד לספר שעבור רבים מחברי הקרובים ומעמיתי לעבודה, השיטה שלו עבדה מצוין. גם מי שניסה בעבר להיגמל באופן עצמאי, וגם מי שניסה שיטות אחרות ולא הצליח, יגלה מהר מאוד שאם פועלים על פי השיטה של אלן קאר – יש תוצאות. אני הוכחה חיה לכך.

תן לי בבקשה דוגמה לאופן שבו השיטה של אלן קאר השפיעה על חיי היום יום שלך ושל אחרים

אני חושב שאת הדוגמה הטובה ביותר אני יכול לתת מתוך הניסיון האישי שלי. אני אישית הייתי מעשן בעברי ובזכות השיטה של אלן קאר הצלחתי אחרי זמן רב להיגמל מהמנהג המגונה הזה. את השינוי האישי שלי יישמתי גם ביוזמות העסקיות שלי. לדוגמה, החברה שייסדתי, וירג'ין אטלנטיק, הייתה חברת התעופה הראשונה שהציעה טיסות מסחריות בינלאומיות נקיות מעישון, והטיסות הללו הופכות להיות פופולריות יותר ויותר מיום ליום.

איך אתה מסביר את זה שיש כיום יותר טיסות מסחריות ללא עישון?

קודם כל, זוהי אינדיקציה לכך שמספר האנשים המפסיקים לעשן לתמיד גדל מיום ליום. זהו כמובן שינוי מבורך, ואני שמח שיותר ויותר אנשים לוקחים אחריות על החיים שלהם, וכמובן גם על החיים של הסובבים אותם. סביבה נקייה מעישון היא סביבה בריאה יותר. טובה יותר.

מה המסר שלך לכל מי שעדיין מעשן?

אני הפסקתי לעשן לפני מספר שנים ואני מסכים לגמרי עם אלן קאר. אני חושב שהחיים מלאים ומהנים יותר ללא סיגריות. לכן, אני מזמין כל אחד ואחת לפנות כבר עכשיו לקבל סיוע. גמילה מעישון תשפר את חייכם באופן משמעותי. לכן, אני ממליץ לכל מעשן לפנות לאלן קאר וכל מה שנותר לי הוא לאחל לכולם בהצלחה.

גם אתם רוצים להפסיק לעשן? צלצלו עכשיו 6609* ואנחנו באלן קאר נעזור לכם להפסיק אחת ולתמיד.