הרשת הבינלאומית לשחרור מהתמכרויות בהבטחה יוצאת דופן: משתחררים מסוכרים ופחמימות ומגיעים לגרסה הרזה שלך תוך 52 ימים בלבד!

הסוף לדיאטות? מיליוני אנשים מכל רחבי העולם הצליחו להשתחרר מהתלות בסוכר ולרדת במשקל תוך 3 חודשים בלבד ובלי דיאטה! וכן, מותר לאכול הכל. יכול להיות שהומצאה השיטה שהולכת לשנות את פני ההיסטוריה? היינו חייבים לצאת ולבדוק. אז אם גם לכם נמאס לרדוף אחרי המשקל, ואתם עייפים מדיאטות כושלות, תמשיכו לקרוא…

"אנשים חושבים שאם הם יאכלו רק פרוסת עוגה, רק קוביית שוקולד, רק משולש פיצה, אז הם יצליחו לרדת במשקל ולשמור על איזון תזונתי. אבל זה לא עובד ככה, ברגע שאנחנו מכניסים לגוף שלנו יותר מדי סוכר בלי הכרה, אנחנו משמינים. התמכרות זאת התמכרות, לצערי הרבה אנשים לא מבינים את זה."

ככה פתחה מרב נירן, מנהלת ההדרכה באלן קאר את הראיון שלנו. היא באה מוכנה, ישבה זקופה וענתה לכל השאלות שלי בלי להתבלבל. נירן בעצמה הייתה מכורה בעבר לסוכר, הצליחה להשתחרר מהתלות ולהשיל 15 ק"ג ממשקלה.

נירן, עם כל הכבוד לתזונה בריאה, את לא יכולה לצפות מאנשים להפסיק לאכול סוכר.

"ברור שלא! אני לא מדברת על גמילה לנצח. זה לא יחזיק מעמד, בואי נהיה מציאותיות. אבל ברגע שאת משתחררת מהתלות בסוכר, את יכולה להיות בשליטה על מה את מכניסה לגוף שלך, את כבר לא מנוהלת על ידי כוח חיצוני, הכוח נמצא בידיים שלך. אנשים רגילים לאכול יותר מדי סוכר ויותר מדי פחמימה, הם כבר לא מבדילים בין רעב לשובע. הם אוכלים ואוכלים, עד שהם מגיעים למצב שהם מפוצצים. הדחף הזה לאכול עוד ביס, מגיע מההתמכרות שלנו למתוק. אנחנו עושים את זה על אוטומט, הגוף שלנו דורש את זה. אז עוד צלחת פסטה, מה יכול להיות? ועוד פרוסת עוגה אחת אחרונה, לא יקרה כלום. אבל בסוף, הגוף שלנו משתגע מזה, השמנה מתרחשת מעודפי סוכר ולא מעודפי שומן. ברגע שיש לנו עודף של סוכר בגוף, הוא הולך באופן אוטומטי לשומן. ובגלל זה אנחנו לא מצליחים להוריד במשקל."

לא בטוחה שהבנתי, איך את משתחררת מהתלות בסוכר ועדיין ממשיכה לאכול סוכר?

"את לא, זה כל הקטע. את מפסיקה לאכול סוכר לתקופה מסוימת, כדי להיגמל. אני יודעת, זה לא פשוט. אבל התוצאות מדהימות. הגוף שלנו מתנקה, אנחנו יודעים מה ההשפעות של הסוכר על הגוף שלנו, אנחנו הרבה יותר חכמים, ואם החלטנו בכל זאת לאכול סוכר, אנחנו עושים את זה בחוכמה, אנחנו יודעים כמה לאכול ומתי לעצור. אין לנו דחף לזלול מכל הבא ליד. אנחנו לא מכורים ולא מושפעים. אם הצלחנו להשתחרר מהתלות בסוכר, הצלחנו לשנות את כל החיים שלנו."

לקבלת סדרת הדרכות ללא עלות לפי שיטת שובר משקל מלאו את הפרטים 

"*" אינדוקטור שדות חובה

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

אם זה כל כך פשוט למה אנשים נלחמים כל הזמן בדיאטות?

"אני אמרתי שזה פשוט? זה תהליך עם הרבה פיתויים ואתגרים. אנשים משנים את אורח החיים שלהם, את כל מה שהם הכירו וידעו על אוכל. הם משנים את המחשבות שלהם ואת תפיסת העולם שלהם. הם חייבים להתמסר, לפתוח את הראש ולהבין למה הם עושים את מה שהם עושים, ומה עומד מאחורי ההתמכרות שלהם. מה הסכנות? מה קורה לגוף? אנשים זקוקים להבנה כדי לעשות שינוי אמיתי, הם צריכים משהו שידחוף אותם אל עבר המטרה. אל תשכחי שלמיינד שלנו יש תפקיד חשוב בהצלחת התהליך."

מה קורה אם הפסקתי לאכול סוכר ואני עדיין לא מצליחה לרדת במשקל?

"אין דבר כזה. רוב האנשים מפחיתים את הסוכר וחושבים שזה מספיק. או שהם עוצרים לשבוע שבועיים, נשברים וחוזרים לאכול כמו פעם. אם עושים, אז עושים את זה כמו שצריך. אני מדברת איתך על עצירה מוחלטת. אם את רוצה להגיע לתוצאות ואם נמאס לך להסתתר מתחת לבגדים רחבים, אז את תעשי את המאמץ הקטן והמשתלם הזה ואני מבטיחה לך שאחר כך את בכלל לא תרצי לאכול סוכר. לא יהיה לך שום חשק ושום רצון. מניסיון אישי, השינוי פשוט עצום."

את נשמעת נורא בטוחה בעצמך. מה זאת השיטה הזאת שאת משתמשת בה?

"אני בטוחה בעצמי כי אני רואה יום יום את השינויים של הלקוחות שמגיעים אלינו, מעל 50 מיליון אנשים מכל רחבי העולם השתחררו מההתמכרות שהייתה להם. אלן קאר' היא הרשת הגדולה בעולם, 150 מכרזים, 50 מדינות ו-40 שפות! סוס מנצח לא מחליפים וכאן אנחנו רואים את שיטת 'אלן קאר' עובדת בצורה מדהימה על כל אישה וגבר, בכל גיל וכמעט בכל מצב בריאותי. השיטה שלנו מתבססת על סיפורו האישי ומעורר ההשראה של אלן קאר, שהוא בעצמו היה מכור לסיגריות, ניסה להיגמל במשך שנים ולא הצליח. עד שהוא עלה על שיטה שגרמה לו לזרוק את הסיגריות לפח ולא לחזור לעשן יותר. מה שהוא פיתח היה כל כך מוצלח, שהוא הבין מהר מאוד שהוא יכול לעזור בכל התמכרות ולכל אדם. זה מדהים לראות את האנשים שמגיעים אלינו, איך הם נכנסים ואיך הם יוצאים, התוצאות יוצאות דופן."

נשמע מרשים, אילו מקרים יצא לך לפגוש?

"וואו, הכל מהכל. תחשבי שרוב האנשים שמגיעים אלינו, הם אנשים שנכוו בעבר מדיאטות. את רואה את הפנים שלהם, הם לא שמחים, הם לא בטוחים כבר שאפשר אחרת. הם מרוקנים, עייפים נפשית, והדבר היחיד שהם רוצים זה להרגיש טוב עם הגוף שלהם, להוריד את הקילוגרמים המיותרים, ועדיין להנות מהחיים ולאכול בכיף. קשה להחזיק בדיאטה לאורך זמן, כאן אצלנו באלן קאר אין דבר כזה דיאטה, גם אין דבר כזה שאסור לאכול. הכל בחירה, את הולכת ומשנה את אורח החיים שלך, את לומדת דברים חדשים על אוכל, את מבינה מה נכנס לגוף שלך, מה קורה בפנים, הרבה יותר קל לקבל החלטות כשיש לך ידע. את מגיעה למצב שאת כבר לא רוצה את כל הזבל הזה בתוכך. בא לך גוף בריא, ויש לך גם רצון, גם ידע וגם יכולת! זה המשולש המנצח."

לקבלת סדרת הדרכות ללא עלות לפי שיטת שובר משקל מלאו את הפרטים

"*" אינדוקטור שדות חובה

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

ספרי לי קצת יותר, מה אתם בדיוק עושים שם באלן קאר?

"המטרה שלנו היא לשחרר אנשים מהתלות בסוכר ולעזור להם לרדת במשקל. ברגע שהם מפסיקים להיות מכורים לסוכר, הם באופן אוטומטי יורדים במשקל כי הגישה שלהם לאוכל משתנה, אין להם צורך לאכול בלי שליטה, הם לא נופלים לאכילה רגשית, יש להם מודעות וכאן קורה השינוי. אנחנו באלן קאר דואגים שזה אכן יקרה. התוכנית שלנו 'שחרור מסוכר בשיטת אלן קאר' היא תוכנית שמורכבת ממספר שלבים. שלב ההכנה, שלב הניקוי ושלב השחרור. מיד עם ההרשמה לתוכנית, מקבלים לינק עם שם משתמש וסיסמה ויוצאים ל-52 ימים של סרטוני תוכן מעשירים, עם משימות ותרגילים פרקטיים שהולכים לעזור ולדחוף אותנו אל עבר המטרה. כל יום יש סרטון אחר, הסרטונים קצרים וקלילים בין 5 דקות ועד 15 דקות. כל המערכת פתוחה סך הכל ל-90 ימים ככה שאפשר לחזור ולצפות בתכנים שוב ושוב. כמובן שמעבר לסרטוני התוכן החשובים הללו, מקבלים גם תוכנית אימונים שכל מי שיבחר לאמץ אותה, יראה תוצאות מהירות ויתרום רבות לתהליך. רק חשוב לי לציין שהצלחת התהליך לא תלויה באימונים! שמעתי שאלות על זה בעבר לכן חשוב לי להדגיש. מעבר לכל זה, מקבלים גם ליווי אישי ומענה בכל זמן לכל שאלה, הליווי כולל קבוצת טיפים בווצטאפ, קבוצת שיתופים בפייסבוק ופורום שאלות תשובות עם תזונאית מוסמכת. ספריית מתכונים טעימים של השף עומר מילר וכמובן סרטוני מוטיבציה של ד"ר אייל דורון המדהים שיתן את הפוש הזה שצריך כדי לא לוותר לעצמנו!"

נשמע מעולה עד כה, אבל מי מבטיח שהתוכנית באמת תעזור לי?

"אני מבינה את החשש שלך, למרות שהשיטה עזרה ליותר מ-50 מיליון אנשים מכל רחבי העולם, עדיין אנשים חוששים לעשות את הצעד וזה לגמרי טבעי. לכן יש לך גם אחריות מלאה ל-5 הימים הראשונים ואת יכולה לבטל מתי שאת רק רוצה. ככה שאת אף פעם לא לבד, אנחנו כאן איתך."

מדהים! איזה סוג של אנשים מתאימים להגיע לתוכנית?

"בעיקר אנשים שרוצים לרדת במשקל, שרוצים להשתנות באורח החיים שלהם, שניסו דיאטות ונכשלו, שהרעיבו את עצמם, הצליחו לרדת במשקל ואז העלו הכל בחזרה, אנשים שכבר כמעט הרימו ידיים, כאלה שמתביישים להוריד חולצה כשהם הולכים לים, אנשים שיש להם מחלות שונות כגון סוכרת, גם לצמחונים, גם לטבעונים, בעיקרון אפשר לומר שהתוכנית הזאת מתאימה כמעט לכל אדם."

מה עושה עכשיו מי שיושב בבית וקורא אותנו? איך יוצרים איתכם קשר?

"פשוט מאוד, אפשר להשאיר לנו פרטים כאן בטופס, אנחנו נדאג ליצור קשר בהקדם האפשרי."

תודה רבה לך על הזמן, שמחתי מאוד להכיר אותך.

"באהבה גדולה, תודה רבה לך".

כתבות נוספות