הפסקת עישון בבת אחת

אנו מאמינים כי כל אחד יכול להפסיק לעשן, ביום אחד ובבת אחת.
90 אחוזי הצלחה מדברים בעד עצמם: כאשר  מעל 15,000,000 אנשים ברחבי העולם הפסיקו לעשן בעקבות שיטת אלן קאר,
נשאלת השאלה המתבקשת והיא – מה איתך?

עכשיו נהיה לרגע כנים: כמה פעמים ניסית להפסיק לעשן ושום דבר לא קרה? כמה פעמים אמרת "ממחר מתחילים" ולא הצלחת לעמוד בכך? ושכן הפסקת לעשן פעם אחת למשך חצי שנה, היו אלו שישה חודשים ארוכים בהם כל יום עבר בעצלתיים כשליבך געגועים לסיגריה ותחושת קנאה באנשים שמעשנים לידך.

אז לידיעתך: צרת רבים היא חצי נחמה וזה קרה לטובים ביותר, כולנו עברנו את זה. עכשיו הגיע הזמן לנסות שיטה שעובדת באמת והיא תוביל להפסקת עישון בבת אחת.

המטרה: הפסקת עישון בזמן הקצר ביותר

שיטת אלן קאר לגמילה מעישון אינה דורשת ממך כל התחייבות, אף לא מוטלת עליך החובה להחליט להפסיק לעשן לפני הסדנה. כל שעליך לעשות הוא להגיע למפגש אחד בן 6 שעות בלבד ואנו נעשה את השאר. לא, אנו לא ניעזר בתרופות, בגימיקים ובטיפולים. אנו גם לא נציע לך תחליפים או ננסה להפחיד אותך עם מצגת המראה את נזקי העישון. אנו אפילו נאפשר לך לצאת במהלך הסדנה להפסקות עישון. כל שנעשה הוא להציע לך דרך קלה להפסיק לעשן, דרך שלא רק תגרום לך להיגמל מסיגריות בזמן קצר, אלא גם תגרום לך להפסיק לרצות לעשן.

מדוע זו השיטה הטובה ביותר עבורך?

ישנם כאלו שיגידו לך: תפחית בכמות ותפסיק בהדרגה, כי רק הדרגתיות תסייע לך להתמיד. אולם אנו מאמינים כי כל עוד לא "עוקרים" את הבעיה מיסודה, הצורך והרצון לעשן ימשיכו לתקוף ולכן לא פעם הפסקת עישון בבת אחת היא הכרח המציאות. לשיטת אלן קאר לגמילה מעישון 90% אחוזי הצלחה כאשר רוב המעשנים מפסיקים לעשן מיד בפגישה הראשונה, מרצונם החופשי. כיצד זה אפשרי? כי השיטה של אלן קאר להפסקת עישון מבטלת את הרצון לעשן מהרגע שבו עישנת את הסיגריה האחרונה וגורמת לך להרגיש כאילו לא עישנת אף פעם בחיים.

בבת אחת וללא תופעות לוואי

אם חששת שגמילה מעישון בבת אחת משמעה מאמץ נפשי וגופני אדיר המלווה בתופעות לוואי כמו אכילה מוגברת, השמנה, עצבים, לחצים, תסכול או דכאון, הרי שחששת בצדק. אולם הסיבה לקיומן של תופעות לוואי אלו הן הרצון בסיגריה. אילו לא היית רוצה לעשן מלכתחילה, לא היה צורך בפיצוי ולא היו מתקיימות תופעות לוואי כאלו ואחרות. זהו בדיוק הבסיס של השיטה ועל עיקרון זה מושתתת הסדנה: "הדרך הקלה להפסיק לעשן". במידה ולאחר המפגש הצורך בסיגריה שוב יצוץ על פני השטח, יש לך אחריות ויתאפשר לך להגיע למפגש חיזוק ללא עלות.

סוד ההצלחה: ניסיון של מעל 30 שנה

הפסקת עישון בבת אחת היא אינו חלום רחוק שאי אפשר להגשים, זו המציאות של אנשים רבים שהגיעו למפגש ונוכחו לגלות כי הדבר פשוט יותר משהם חושבים. עד היום נעזרו בשיטה מיליוני אנשים ברחבי העולם אשר כולם כאחד נחשפו לסוד ההצלחה. מדובר בשיטה שמבוססת על ניסיון של שנים אך למרות הניסיון, אנו לא שוקטים על השמרים אלא ממשיכים ללמוד, לשפר ולהשתכלל כדי להציע לך את השיטה הקלה ביותר להפסיק לעשן.

לעשות את הצעד הראשון

אנו מזמינים גם אותך להפוך לסיפור הצלחה של השיטה, כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם!