איך להפסיק לעשן – הטמעה מסודרת של תהליכי גמילה מעישון

מדוע אנשים מתקשים להפסיק לעשן?

הפסקת עישון נתפסת אצל מרבית האנשים כחוויה קשה, שמלווה פעמים רבות בייסורי גמילה, השמנה, תסכול, עצבים והגרוע מכל געגוע בלתי פוסק לסיגריות וקנאה במעשנים אחרים.
לכן חלק גדול מהמעשנים דוחים את "היום הנורא" ללא הרף ללא קשר למצבם הבריאותי או הכלכלי, הפחד מהחיים בלי סיגריות עולה וגובר על כך.
הבעיה העיקרית בהפסקת עישון היא שלמרות שאנשים מוציאים את הסיגריה מהפה – הם לא מוציאים אותה מהראש והם עדיין רוצים לעשן. בנוסף לכך מחקרים מראים שרק 3% מהאנשים שינסו להפסיק לעשן בכוחות עצמם יתמידו יותר משנה.

למה אנחנו בכלל מכורים – האם זה פיזי או נפשי?

למרבית הפלא עיקר הבעיה בסיגריות איננה ההתמכרות הפיזית לניקוטין, למרות שהיא קיימת, לתפיסתנו היא מהווה רק חלק קטן מהתלות. לראייה מעשנים כבדים ששומרים שבת אינם סובלים משום תופעות לוואי, מצד שני אחרי 3 שבועות ללא עישון הגוף מתנקה לחלוטין מניקוטין אך מעשנים רבים ממשיכים לסבול ולהתגעגע לסיגריות שבועות חודשים ושנים אחרי שהפסיקו לעשן.

לא רק להפסיק לעשן – להפסיק לרצות לעשן

ייחודה של השיטה הוא שהיא לא רק מסייעת לאנשים להפסיק לעשן אלא היא גם מבטלת את הרצון לעשן והגעגוע לסיגריות ומאפשרת למי שהפסיק להמשיך להנות מהחיים בלי לפצות את עצמו באכילה מוגברת, בלי לקנא במעשנים אחרים או להתגעגע לסיגריות ובלי לשנות הרגלים – להמשיך לשתות קפה, אלכוהול, לצאת לבלות ולהנות.

 

אנחנו יכולים להוציא לך את הסיגריה מהראש!
לפרטים מלאים על האחריות וההתחייבות שלנו לחץ כאן!

 

להפסיק לעשן תוך כדי עישון

הדרך האפקטיבית ביותר ליישום השיטה היא סדנת "הדרך הקלה להפסיק לעשן" מפגש חד פעמי המועבר על ידי מנחה מקצועי מעשן לשעבר בעצמו.
במפגש עצמו אין כל שימוש בתרופות, תחליפים, טיפולים או גימיקים, איננו עוסקים בהפחדות או שיחה על נזקי העישון, במהלך המפגש מתקיימות הפסקות עישון קבועות, כדי שלא תפסיק לעשן עד שלא תרגיש שאתה מוכן.
בכפוף לתנאי התוכנית 

תמיכה ואחריות להחזר כספי מלא

רוב האנשים מפסיקים בעקבות המפגש הראשון, אך בעת הצורך או במקרה של קושי ניתן להעזר במסגרת התמיכה הטלפונית שלנו או להגיע למפגשי חיזוק נוספים ללא תוספת תשלום. כל לקוחות אלן קאר זכאים לאחריות לתוצאות או החזר כספי מלא, אחוזי ההצלחה שלנו עומדים על למעלה מ90%. * בכפוף לתנאי התוכנית

איזה ניסיון יש לכם?

השיטה פותחה לפני 30 שנה בבריטניה על ידי מעשן שרשרת לשעבר בשם אלן קאר, כיום זו הרשת הבינלאומית הגדולה בתחומה עם למעלה מ 150 מרכזים בעולם, עד היום נעזרו בשיטה למעלה מ 14 מיליון איש. חשוב לציין כי כל עובדי הארגון בארץ ובעולם הם מעשנים לשעבר שהפסיקו באמצעות השיטה.

סרטון הסבר קצר על שיטת אלן קאר ב2 דקות